Дорогі друзі!

Усім, хто цікавиться історією та мистецтвом, радимо відвідати особистий сайт професора єврейської історії Північно-Західного університету, філолога, перекладача, почесного доктора Національного університету «Києво-Могилянська академія» Йоханана Петровського-Штерна (Чикаго, США).

YPS Art Gallery містить інформацію про наукову та мистецьку діяльність проф.Петровського-Штерна, посилання на його монографії, художні твори та багато-багато іншого.

Сайт можна відвідати за посиланням - http://yps.gallery/ 

 

Дорогі друзі!

22 вересня у рамках найбільшого книжкового і літературного заходу Центрально-Східної Європи «Форуму видавців» у Львові відбудеться презентація нових видань Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума», що присвячені історії Другої світової війни і Голокосту в Україні та Європі. Серед останніх видань, які будуть представлені - зокрема, С.Брухвельд, П.Левін "Перекажіть це дітям вашим..." (український переклад найвідомішого в Європі навчального посібника з історії Голокосту); другий том монографії істориків О.Круглова, А.Уманського, І.Щупака "Голокост в Україні" (присвячений процесу тотального вбивства євреїв , які опинились на теренах дистрикту "Галичина", в німецькій і румунській військових зонах окупації та на Закарпатті) та інші, не менш цікаві, публікації.

Дорогі друзі!

Запрошуємо Вас на презентацію книги Марка Ескела «Шабес Гой» (Харків: Фоліо, 2018), яка розповідає унікальну історію життя польського єврея під час та після Голокосту.

06 вересня в Українському інституті вивчення Голокосту «Ткума» відбулась презентація книги проф. Йоханана Петровського-Штерна «Анти-імперський вибір. Постання українсько-єврейської ідентичности» (Київ: Критика, 2018).

3 вересня в Інституті "Ткума" стартував курс лекцій професора єврейської історії Північно-Західного університету, філолога, перекладача, почесного доктора Національного університету «Києво-Могилянська академія» Йоханана Петровського-Штерна (Чикаго, США) «ЄВРЕЇ ТА УКРАЇНЦІ: ТИСЯЧОЛІТТЯ СПІВІСНУВАННЯ. ЧАСТИНА ІІ. 1917-2017 РР. ». Організаторами курсу є Український інститут вивчення Голокосту «Ткума», Музей «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні», проект "Вивчення Голокосту в Україні для формування атмосфери толерантності", Міжнародний гуманітарно-педагогічний інститут «Бейт-Хана» за підтримки Ukrainian-Jewish Encounter.