Дорогі друзі! Український інститут вивчення Голокосту «Ткума» має тривалий досвід видання наукової, методичної та навчальної літератури, яка присвячена різноманітним аспектам історії Голокосту, Другої світової війни та проблемам толерантності. 29 жовтня о 14:00 відбудеться презентація наших видань у рамках Запорізької книжкової толоки.

22 жовтня Музей «Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні» відсвяткував п'ятиріччя! Привітати нас зі святом прийшли понад 200 осіб – мешканців і гостей Дніпра. Були й наші давні друзі і партнери – доцент кафедри всесвітньої історії ДНУ ім. О. Гончара Валерія Лавренко, заслужений артист України, керівник ансамблю «Престиж» Євген Токолов, головний зберігач фондів Дніпропетровського художнього музею Тетяна Хупова, представники Дніпровської єврейської громади та багато інших.

19 жовтня 2017 р. на 63-ому році життя трагічно загинула в результаті автомобільної аварії Заслужений працівник культури України, кандидат історичних наук, заступник директора Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д.І. Яворницького Бекетова Валентина Михайлівна. Колектив Інституту "Ткума" і Музею "Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні" висловлює щирі співчуття родичам та близьким пані Валентини.

15 жовтня у Музеї "Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні" відбулась Церемонія пам'яті жертв Голокосту у Дніпрі. На церемонії, яку проводив керівник наукового відділу Інституту "Ткума" і Музею Голокосту д-р Єгор Врадій, були присутні школярі із Кропивницького, лідери та активісти єврейської громади Дніпра, представники громадськості.

З сумом повідомляємо, що сьогодні, 15 жовтня, помер Аркадій Монастирський - громадський діяч, президент Єврейського форуму України, голова правління Єврейського фонду України, голова Громадської ради при Міністерстві освіти і науки України. Він був одним із засновників громадського руху за відродження єврейської культури в Україні.

Йому було 56 років.

Інститут "Ткума" і Музей "Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні" висловлюють щирі співчуття родичам та близьким пана Аркадія Монастирського.