Запрошуємо на заняття Недільного клубу та презентацію книгу "Ламаючи стереотипи"

28 травня у рамках Недільного клубу, організованого Українським інститутом вивчення Голокосту «Ткума» та Музеєм «Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні» відбудеться презентація книги д-ра Елі Нахта «Ламаючи Стереотипи».

Графік роботи Музею Голокосту під час травневих свят

Шановні відвідувачі Музею "Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні"!

Звертаємо Вашу увагу, що у зв'язку з державними святами 02 та 09 травня Музей буде зачинений для відвідувачів.

Запрошуємо на екскурсії у наступні дні: вівторок, четвер, неділя о 10:00, 12:00, 14:00, 16:00, 18:00.

 

У Дніпрі пройшла Х Обласна історико-краєзнавча конференція "Історія Дніпровського Надпоріжжя"

21 квітня у Палаці студентів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара пройшла Х Обласна історико-краєзнавча конференція «Історія Дніпровського Надпоріжжя», організована ДНУ разом із партнерами - освітніми установами нашого міста.

Учасником наукового форуму був керівник науково-музейного відділу Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума» д-р Єгор Врадій. Він виступив із доповіддю, присвяченій науковому осмислення та вивчення історії Голокосту у Дніпропетровську (1941–1943 рр.). Основну увагу він присвятив аналізу історіографії та джерел дослідження цієї теми.

Бренд-сесія у «Агентстві розвитку Дніпра»

19 квітня у «Агентстві розвитку Дніпра» відбулась представницька бренд-сесія, метою якої, як зазначили організатори, стало обговорення із громадкістю, представниками різних спільнот міста, галузевими топ-менеджерами бізнесу, освіти, місцевого самоврядування синергетичного ефекту формування нового бренду міста Дніпро з проекцією розвитку ділового туризму та залучення інвестицій. Взяти участь в обговоренні було запрошено директора Інституту «Ткума» і Музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» д-ра Ігоря Щупака.

Більше статей...

Дочірні категорії