Запрошуємо Вас взяти участь в освітньому курсі "Євреї та українці: тисячоліття співіснування"

Український інститут вивчення Голокосту «Ткума», Музей «Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні», Міжнародний гуманітарно-педагогічний інститут «Бейт-Хана» за сприяння ініціативи «Українсько-єврейська зустріч» (Ukrainian-Jewish Encounter) пропонують курс лекцій професора єврейської історії Північно-Західного університету (Чикаго, США) Йоханана Петровського-Штерна «ЄВРЕЇ ТА УКРАЇНЦІ: ТИСЯЧОЛІТТЯ СПІВІСНУВАННЯ».

Запрошуємо до співпраці з науковим журналом "Проблеми історії Голокосту: український вимір"

Шановні колеги! Український інститут вивчення Голокосту «Ткума» запрошує Вас до співпраці з науковим журналом «Проблеми історії Голокосту: український вимір»/

“Holocaust Studies: A Ukrainian Focus”.

Журнал присвячено проблематиці Голокосту та інших геноцидів ХХ ст. Фокусуючись переважно на українських сюжетах, видання покликане ввести їх у широкий контекст європейської та світової історії.

Інститут "Ткума" оголошує проведення Конкурсу творчих робіт школярів, вчителів, студентів та аспірантів

Український інститут вивчення Голокосту «Ткума»  за сприяння Міністерства освіти і науки України оголошує ХІV МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС ТВОРЧИХ РОБІТ ШКОЛЯРІВ ТА ВЧИТЕЛІВ, СТУДЕНТІВ ТА АСПІРАНТІВ «УРОКИ ВІЙНИ ТА ГОЛОКОСТУ – УРОКИ ТОЛЕРАНТНОСТІ»

Учасниками конкурсу можуть бути:

-          учні 8−11 класів шкіл, гімназій, ліцеїв;

-          вчителі загальноосвітніх навчальних закладів;

-          класні керівники та організатори виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів

-          студенти та аспіранти.