Дорогі колеги, раді повідомити, що цього тижня до колективу Музею «Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні» доєдналася волонтер Анастасія Верховецька. Анастасія – студентка другого курсу Національного університету «Острозька академія», співробітник Музею історії НУ «Острозька академія». Протягом стажування Анастасія знайомитиметься з основними напрямами роботи нашого Музею, структурою його фондів, особливостями діяльності щодо збереження та відновлення музейних експонатів.

Наприкінці грудня в Україні відзначається День працівників архівних установ. Щиро вітаємо усіх архівістів із професійним святом.

5 грудня світ відзначає Міжнародний день волонтера. Музей Голокосту та Інститут «Ткума» щиро вітають тих людей, які за покликом серця чи своїм моральним обов’язком завжди готові підтримати тих, кто потребує допомоги.

04 грудня у Страсбурзі відбулось 4-е засідання робочої групи Ради Європи «Автентичні місця пам'яті Голокосту та місця опору між 1933 і 1945 роками: освітньо-педагогічний вимір», організоване Наглядовою комісією з питань політики та практики в галузі освіти. До участі у заході було запрошено директора Інституту «Ткума» і Музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» д-ра Ігоря Щупака.

21 листопада у Музеї «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» пройшов вечір пам’яті Бориса Хазана, приурочений до 100-річчя від дня його народження.