Дорогі друзі!

Усім, хто цікавиться історією та мистецтвом, радимо відвідати особистий сайт професора єврейської історії Північно-Західного університету, філолога, перекладача, почесного доктора Національного університету «Києво-Могилянська академія» Йоханана Петровського-Штерна (Чикаго, США).

YPS Art Gallery містить інформацію про наукову та мистецьку діяльність проф.Петровського-Штерна, посилання на його монографії, художні твори та багато-багато іншого.

Сайт можна відвідати за посиланням - http://yps.gallery/ 

 

06 вересня в Українському інституті вивчення Голокосту «Ткума» відбулась презентація книги проф. Йоханана Петровського-Штерна «Анти-імперський вибір. Постання українсько-єврейської ідентичности» (Київ: Критика, 2018).

3 вересня в Інституті "Ткума" стартував курс лекцій професора єврейської історії Північно-Західного університету, філолога, перекладача, почесного доктора Національного університету «Києво-Могилянська академія» Йоханана Петровського-Штерна (Чикаго, США) «ЄВРЕЇ ТА УКРАЇНЦІ: ТИСЯЧОЛІТТЯ СПІВІСНУВАННЯ. ЧАСТИНА ІІ. 1917-2017 РР. ». Організаторами курсу є Український інститут вивчення Голокосту «Ткума», Музей «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні», проект "Вивчення Голокосту в Україні для формування атмосфери толерантності", Міжнародний гуманітарно-педагогічний інститут «Бейт-Хана» за підтримки Ukrainian-Jewish Encounter.

Указом Президента України №241/2018 від 23.08.2018 року директора Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума» та Музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» Ігорю Щупаку присуджене почесне звання Заслуженого працівника освіти України.
Вітаємо Ігоря Яковича із визнанням його багаторічних зусиль на ниві освіти та зичимо нових нагород!

2018 08 26

01 серпня Інститут «Ткума» і Музей «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» відвідала директор Бердянського краєзнавчого музею, заслужений працівник культури України, член національної Спілки журналістів України Людмила Федорівна Ноздріна. Під час зустрічі зі співробітниками Інституту «Ткума» було обговорено можливості налагодження співробітництва, зокрема – організацію спільного видавничого проекту про історію євреїв Бердянська. Також вже налагоджено обмін літературою і заплановано науково-музейну кооперацію.