18 травня у СШ №1 міста Чорноморськ (Одеська обл.) відбулась презентація мобільних освітніх виставок Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума». Проведення освітніх заходів відбулося завдяки підтримці керівництва і працівників школи – зокрема, заступнику директора, вчителю історії В’ячеславу Майорову та вчителю історії Ользі Столярчук.

23 березня наукові співробітники Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума» відвідали Котляревську ЗОШ І-ІІІ ступенів Миколаївської області. Під час візиту до школи учням 11 класу була презентована мобільна виставка, присвячена історії Голокосту в Україні та подвигу Праведників народів світу. Науковий співробітник Інституту «Ткума» Владислав Базилевський поспілкувався зі школярами, особливу увагу приділивши історії не лише Катастрофи єврейського народу, а й інших геноцидів ХХ століття.

22 листопада науковий співробітник Українського інституту вивчення Голокосту "Ткума" Валентин Рибалка проводив урок для школярів 9 класу середньої школи №29 (м. Дніпро). Заняття було приурочене до Дня пам'яті жертв Голодомору, який цього року буде відзначатися 26 листопада. Тож основна увага була звернена на історію Голодомору та співставлення цієї трагедії з іншими геноцидами, зокрема, Голокостом. Що таке геноцид? Якими були причини і передумови початку Великого Голоду у 1932 р.? Чи був голод у національних районах України? Ці та інші питання піднімалися під час уроку.
Заняття супроводжувалося демонстрацією мобільних освітніх виставок, присвячених Голодомору 1932-33 рр. та історії Голокосту на Дніпропетровщині.

1 листопада в Ukrainian Canadian Research & Documentation Centre (Торонто, Канада) відбулась презентація мобільної музейної виставки та літератури, присвяченої історії Другої світової війни та Голокосту. Директор Інституту «Ткума» і Музею Голокосту д-р Ігор Щупак представив мобільні стенди та плакати, присвячені Праведникам народів світу та історії «остаточного вирішення єврейського питання» на території України.

26 вересня у середній загальноосвітній школі м. Боярка Київської області проходили мобільно-освітні виставки, організовані Українським інcтитутом вивчення Голокосту "Ткума" і приурочені до 75-ї річниці трагедії Бабиного Яру.