ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У ШКОЛІ МОЛОДОГО ЕКСКУРСОВОДА HISTORYLABS

Дорогі друзі! Музей «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» спільно з Українським інститутом вивчення Голокосту «Ткума» за підтримки Limmud FSU Labs ініціює створення школи молодого екскурсовода HistoryLabs у Дніпрі.

HistoryLabs – це пропозиція для активної молоді Дніпра та Запоріжжя, яка зацікавлена у розвитку туристичного потенціалу нашого регіону та хоче брати участь у відродженні та збереженні єврейської історичної та культурної спадщини України.

У рамках школи будуть проходити інтерактивні заняття, присвячені психології екскурсійної діяльності та керування малими групами, історії Катеринослава-Дніпропетровська-Дніпра та інших міст регіону, мовні практикуми, спілкування з однодумцями, цікавими та неординарними людьми і винятково позитивні емоції.

Лекції відбуватимуться 1 раз на тиждень (неділя) протягом 6 місяців на базі Музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні».

По завершенню школи учасники, які повністю виконають програму, отримають офіційні сертифікати. Найкращі випускники матимуть гарантовану можливість взяти участь у міжнародних освітніх проектах Музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» спільно з провідними музеями Ізраїлю, Німеччини, Польщі.

Тож якщо Вам від 18 до 45 років і Ви:

-                  бажаєте краще пізнати минуле міста, в якому мешкаєте, зацікавлені у вивченні й популяризації єврейської культурної спадщини в Україні;

-                  мрієте навчитися проводити екскурсії та перетворити туризм на справу життя;

-                  Ваша діяльність пов’язана з туристичною, історичною або освітньою сферами;

-                  обожнюєте вивчати іноземні мови;

-                  бажаєте зануритись у нюанси психології музейної та екскурсійної діяльності, а також зростати як Особистість,

то HistoryLABS саме для Вас!

Надсилайте Ваш мотиваційний лист та CV (резюме) на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 08 березня включно. Контактний телефон координатора проєкту – 067 565 7085.

Успіхів!