Офіцери Збройних Сил України відвідали Музей Голокосту та Інститут "Ткума"

08 серпня ми мали честь вітати в Інституті «Ткума» і Музеї «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» офіцерів по роботі з особовим складом Збройних сил України – учасників методичної наради, що цього тижня відбувалася у Дніпрі. На нараді розглядалися питання морально-психологічного забезпечення дій ЗСУ у ході виконання завдань по протидії російській агресії; підвищення ефективності інформаційно-пропагандистської роботи та ін.

З-посеред інших був присутній командний склад з різних регіонів України, у т.ч. вищих навчальних закладів, зокрема Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Напередодні офіцери відвідали Музей «Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО», а після завітали до нас. Екскурсію Музеєм Голокосту для шановних гостей проводили заступник директора з наукової роботи д-р Єгор Врадій та науковий співробітник Валентин Рибалка. Говорили про історію Другої світової війни та Голокост, пам’ять про ці події в Україні та світі, поведінку людей під час війни та подвиг Праведників народів світу. Окрему увагу було приділено експозиції, присвяченій Революції Гідності та сучасній війні Росії проти України.

Після екскурсії офіцери мали можливість зустрітися з д-ром Ігорем Щупаком. Під час зустрічі говорили про зв’язок минулого із сьогоденням, історичні міфи та їхній вплив на свідомість людей. Також обговорили важливість проведення систематичних освітніх заходів для молоді, зокрема, з патріотичного виховання – у тому числі й для курсантів воєнних училищ України. Ми вже домовилися про проведення спільних просвітницьких заходів на базі нашого Музею – тож далі буде!