Громадське обговорення концепції меморіалізації Бабиного Яру

20 листопада у Києві, у Залі Президії Академії наук України відбулося громадське обговорення (за участі керівників єврейських організацій) Концепції комплексної меморіалізації Бабиного Яру. Концепцію було створено робочою групою при Інституті історії України Національної академії наук України за розпорядженням Кабінету міністрів України та на замовлення Міністерства культури і Національного історико-культурного заповідника «Бабин Яр». Серед співавторів робочої групи на чолі з Геннадієм Боряком, членом-кореспондентом НАН України, заступником директора інституту історії України, – Борис Глазунов, Сергій Кот, Віталій Нахманович, Тетяна Пастушенко, Іван Патриляк, Вікторія Яременко та інші вчені.

Д-ру Ігорю Щупаку та ряду інших науковців було доручено зробити рецензію Концепції української робочої групи,– з її текстом незабаром можна буде познайомитись.

Під час заходу відбулася активна дискусія. "Найбільш важливо, – підкреслив д-р Щупак, –щоб у меморіалізації Бабиного Яру активну участь брала Українська держава, а подальше обоговорення проекту було плідним і всебічним".