Онлайн-симпозіум для освітян з історії Голокосту

В умовах широкомасштабної війни Росії проти України Український інститут вивчення Голокосту «Ткума» намагається продовжувати свою діяльність онлайн та працювати за різними напрямками.

9 березня стартував онлайн-симпозіум для освітян, викладачів історії Голокосту, спрямований на відображення трагедії через призму місць нацистських злочинів. Програма ініційована Вольфгангом Шмутзом та Полем Сальмонсом й організована Claims Conference.

Учасниками Симпозіуму стали декілька десятків освітян, вчених із провідних наукових інституцій США, Ізраїлю, Франції, Польщі, Угорщини та інших країн. Україну  представляла керівниця наукового відділу Інституту «Ткума», Музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» д-р Ірина Радченко. Перша вступна сесія мала на меті знайомство учасників із загальною структурою Симпозіуму та очікуваннями щодо подальшої роботи. Частиною заходу стали роздуми про участь як таку та її вплив на наступні сесії, що проходитимуть щосереди впродовж майже 4 місяців. У ході роботи (здебільшого практичної) учасники досліджуватимуть основні аспекти та принципи активного залучення аудиторії до місць, що потребують особливого освітнього підходу, із подальшим втіленням набутого на практиці (у ході своєї професійної діяльності). Очікуємо на плідну та ефективну співпрацю. 

Миру усім нам та бережіть себе! Україна переможе.