Школа педагогічної майстерності з викладання історії Голокосту

23 лютого класичній гімназії «Престиж» (м. Рівне) відбулось засідання школи педагогічної майстерності з історії на тему: «Друга світова війна і Голокост: актуальні історичні проблеми». Проводив освітній захід вчителі історії Тарас Пилипчук, учасник програм Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума».

Розпочала роботу школи методист КУ «Рівненський методичний кабінет» Тетяна Грещук, яка окреслила мету, завдання та план засідання. З презентацією навчального закладу виступив директор Рівненської класичної гімназії «Престиж» Сергій Рачинець, який ознайомив учителів історії міста Рівне з діяльністю педагогічного колективу.

Продовжив роботу засідання школи педагогічної майстерності Тарас Пилипчук. Він поділився досвідом роботи з теми «Друга світова війна і Голокост в підручниках історії. Аналіз тенденцій та пропозицій». Наступним до слова було запрошено доктора політичних наук, професора, завідувача кафедри політичних наук РДГУ, керівника Центру студій політики пам’яті та публічної історії «Мнемоніка» Максима Гона, який представив учителям проект «Український єврейський сімейний альбом». Після презентації Максима Мойсейовича для вчителів було проведено практичне заняття «Дидактичні можливості навчальних плакатів у викладанні історії Голокосту у середніх навчальних закладах».

«Особливу подяку у підготовці до засідання школи педагогічної майстерності з історії, - зазначив Тарас Пилипчук, – хочу висловити директору Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума» Ігорю Яковичу Щупаку, керівнику освітніх програм Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума» Ірині Олександрівні Піскарьовій та спеціалісту зі зв’язків з громадськістю та роботи з медіа представництва Організації Об`єднаних Націй в Україні Вікторії Андрієвській».

Завершилося засідання освітнього заходу оглядом нової методичної літератури, публікацій з історії Голокосту Інституту «Ткума».