Історичний вебінар «Спротив окупації»

24 лютого відбувся черговий історичний вебінар Інституту «Ткума», Музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» і УОВЦ «ОРІОН». Захід на тему «Спротив окупації» було приурочено до Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя».

Спікерами виступили Алім Алієв, заступник генерального директора Українського інституту, співзасновник громадських організацій «Крим SOS» та «Кримський Дім», член українського ПЕН-клубу; Сергій Громенко, кандидат історичних наук, оглядач «Крим.Реалії» /«Радіо Свобода», автор 5 книг з історії Криму, Лауреат V Міжнародного конкурсу ім. Єжи Гедройця (2011 р.), фіналіст Всеукраїнського рейтингу «Книжка року-2019» (м. Київ); Світлана Каюк, кандидат історичних наук, доцент Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара (Дніпро); д-р Ігор Щупак.

Серед питань, які обговорювалися під час історичного вебінару: Якою була російська політика щодо Криму в ХІХ-ХХІ ст.? Як відбувалася російська агресія в Криму, і яким був спротив? Чи могли кримські татари врятувати Крим від окупації Російською Федерацією? Коли і за яких умов може відбутися деокупація Криму? та інші.

Відеозапис трансляції вже доступний для перегляду на Youtube-каналі Інституту «Ткума».