15 серпня 2021 р. пішов з життя Ігор Антонович Шахрайчук

Сьогодні пішов з життя Ігор Антонович Шахрайчук – надзвичайно світла, чуйна та добра людина. Важко перелічити тих, кому він безкорисливо допомагав, залишався вірним попри усі життєві обставини, підставляв своє дружнє плече, навіть тоді, коли важко занедужав. Він завжди прагнув допомогти, памятав про кожного, з ким зводила доля; був науковим «батьком», товаришем і другом для багатьох незалежно від їхнього віку, професійного чи соціального статусу.

Ігор Антонович Шахрайчук сформував сучасну наукову традицію вивчення Руху Опору на території окупованої України та Дніпропетровщини зокрема. Серед його учнів кандидати і доктори наук, доценти й професори, завідувачі кафедр. Завдяки його людському та професійному відчуттю, хисту професійного педагога сотні випускників Дніпровського національного університету імені О. Гончара змогли реалізувати себе у різноманітних сферах діяльності. 

Український інститут вивчення Голокосту «Ткума», Музей «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» висловлює щирі співчуття близьким та рідним Ігоря Антоновича Шахрайчука. Пам'ять про Вас завжди буде з нами.