Міжнародний альянс пам'яті жертв Голокосту (IHRA) є міжурядовим органом, мета якого полягає в сприянні підтримці політичними і соціальними лідерами вивчення історії Голокосту, пам'яті про нього, проведенні досліджень як на національному, так і на міжнародному рівні.

Перейти на сайт IHRA

 

Клеймс Конференс - всесвітня організація, яка з моменту свого заснування (1951 р.) піклується про євреїв, які постраждали під час Голокосту, підтримує організації, що займаються соціальною допомогою та сприяє відновленню єврейських громад у Європі.

Клеймс Конференс надає фінансування організаціям по всьому світу, які забезпечують вкрай необхідні соціальні послуги для євреїв, жертв нацистських переслідувань.

Клеймс Конференс надає гранти на програми з дослідженя історії Голокосту, метою яких є, увічнення пам'яті і вивчення уроків Голокосту для нинішніх і майбутніх поколінь.

Перейти на сайт Клеймс Конференс


Голландський єврейський гуманітарний фонд (JHF) розпочав свою діяльність у 2002 році. Організація виникла в результаті переговорів єврейської громади та уряду Нідерландів щодо реституційних позовів епохи Другої світової війни.

Головне завдання організації - надання підтримки проектам, присвяченим відновленню єврейського життя в колишніх комуністичних країнах, а також в Центральній та Східній Європі. З 2002 року JHF щорічно надає гранти на подібні проекти.

Перейти на сайт JHF