
Український інститут вивчення Голокосту «Ткума» продовжує системну роботу з дослідження історії Голокосту та геноцидів ХХ століття, осмислення їхніх уроків для формування атмосфери толерантності, міжетнічного порозуміння та розвитку критичного мислення в учнівської молоді.
На початку червня в Нижньодуванському ліцеї відбулася Літня школа, спрямована на подолання освітніх втрат, спричинених повномасштабною війною, та підтримку учнів у відновленні навчальних навичок і знань.
У рамках цієї ініціативи було організовано інтерактивне заняття з історії для учнів 5-7 класів. Його провела Ірина Піскарьова – учитель-методист, керівниця освітніх програм Інституту «Ткума», співавторка шкільних підручників. Під час уроку школярі знайомилися з важливими сторінками історії України та світу, аналізували історичні події й джерела, розвивали аналітичне мислення.
Особливу увагу було приділено темам, які допомагають виховувати в дітей загальнолюдські цінності, повагу до інших культур, осмислення трагедій минулого – зокрема історії Голокосту – крізь особистісне та гуманістичне сприйняття.
Такий підхід дозволяє поєднувати здобуття знань із формуванням чутливості до складних історичних тем, що залишаються актуальними у сучасному світі.
https://www.tkuma.dp.ua/ua/obrazovanie/proekty-dlya-uchenikov/3886-zanyattya-z-istoriji-golokostu-dlya-shkolyariv-z-luganshchini#sigProId1bd3ce6932