Категорія: Наукові видання
Видавництво: "Ткума"
Сторінок: 316
Бібліотека: Публікації Ткуми
Місто: Дніпропетровськ
Рік: 2019
Файл: 2019_Davletov_2nd_edition_for_inet.pdf
Дані: Давлєтов Олександр. Підготовка «покоління вовків»: вишкіл майбутніх виконавців Голокосту (Нариси молодіжної політики НСДАП у 1922–1939 рр.). 2-ге вид., доповнене. Дніпро: Український інститут вивчення Голокосту «Ткума», 2019. 316 с.

Перегляди: 1342

  5 / 1
- +  

Опис

У монографії розкрито авторське бачення процесу виховання майбутніх виконавців «вирішення єврейського питання» на теренах європейського континенту в роки існування Веймарської республіки та «Третього рейху». На основі залучення великого масиву джерельного та історіографічного матеріалу висвітлюються маловідомі сторінки історії молодіжної політики Націонал-соціалістичної німецької робітничої партії (НСДАП) у 1922–1939 рр. Досліджено основні передумови, ідеологічні складові та організаційні трансформації, напрямки, форми та методи нацистської виховної роботи з німецькою молоддю.

Для науковців, викладачів вишів, учителів загальноосвітніх шкіл, студентів, аспірантів і всіх, хто цікавиться питаннями дослідження Голокосту та модерної історії Німеччини в ХХ столітті.