Дорогі друзі! Запрошуємо на короткі та цікаві онлайн зустрічі з історією у музеї "Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні". Графік занять буде доповнюватися. Трансляції проходитимуть у прямому ефірі на офіційній сторінці Музею у Facebook. Дивіться нас за посиланням.

Дорогі друзі! Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»

з 8 до 24 січня Музей «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» буде зачинений для відвідувачів.

Дорогі друзі і колеги із вивчення історії, а головне – її творення! Хочемо подякувати за інтерес та активну участь у минулорічних «історичних вебінарах», учасниками та слухачами яких стали десятки тисяч чоловік. На жаль, через проблеми, пов’язані з пандемією коронавірусу, у вересні-жовтні ми проводили лише окремі онлайн трансляції конференцій, семінарів та «круглих столів», зокрема:

Шановні колеги! Український інститут вивчення Голокосту «ТКУМА» запрошує до співпраці з науковим журналом "ПРОБЛЕМИ ІСТОРІЇ ГОЛОКОСТУ: УКРАЇНСЬКИЙ ВИМІР".