Український інститут вивчення Голокосту «Ткума», Музей «Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні», Міжнародний гуманітарно-педагогічний інститут «Бейт-Хана»

за сприяння ініціативи «Українсько-єврейська зустріч» (Ukrainian-Jewish Encounter) пропонують курс лекцій професора єврейської історії Північно-Західного університету Йоханана Петровського-Штерна (Чикаго, США) «ЄВРЕЇ ТА УКРАЇНЦІ: ТИСЯЧОЛІТТЯ СПІВІСНУВАННЯ. ЧАСТИНА ІІ. 1917-2017 РР. »

15 червня в Інституті «Ткума» пройшла лекція відомого ізраїльського екскурсовода, письменника, журналіста Ігоря Торіка (Єрусалим), присвячена історіям і загадкам біблійної археології.

Український інститут вивчення Голокосту «Ткума» та Музей «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» в партнерстві з Yahad in Unum (Франція) оголошують про відкриття конкурсу на участь в УКРАЇНСЬКО-ФРАНЦУЗЬКОМУ СПІЛЬНОМУ ОСВІТНЬОМУ ПРОЕКТІ, ПРИСВЯЧЕНОМУ ВИВЧЕННЮ ІСТОРІЇ ГОЛОКОСТУ.

7-8 червня 2018 у Києві відбувся семінар-практикум «Патріотично-просвітницька місія сучасного музею». Організатором заходу стали Міністерство культури України та Національний музей історії України у Другій світовій війні. Музей «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» у роботі семінару було представлено директором д-ром Ігорем Щупаком та науковими співробітниками Владиславом Базилевським та д-ром Денисом Шаталовим, а загалом же в ньому взяло участь більше 150 музейників та істориків з усієї країни.

Під час роботи Міжнародного книжкового форуму – «Книжковий Арсенал – 2018» (30 травня – 3 червня 2018 р.) наукові співробітники Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума» взяли участь у організації та проведенні низки важливих публічних заходів.