Дорогі друзі! Запрошуємо Вас на лекцію та презентацію книги, яку проведе історик д-р Геннадій Виноградов (Дніпровський гуманітарний університет). Тема заняття – «Юдейські інтелектуальні сантименти християнського Середньовіччя».

12 лютого у Дніпрі пройшов круглий стіл «Розширення історичного пантеону та його межі в контексті національної ідеї», організований Центром досліджень політичних цінностей спільно з Міжнародним фондом «Відродження» за підтримки Національної спілки журналістів України та Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума». Учасниками дебатів стали історики, політологи, журналісти і письменники Києва та Дніпра.

11 лютого в Інституті «Ткума» відбувся круглий стіл «Голодомор, Голокост: уроки історії», організований за ініціативи Всеукраїнського щомісячника «Бористен» (головний редактор – Фідель Сухоніс) у рамках спільного проекту інституту «Ткума» і Яд Вашем «Вивчення Голокосту в Україні для формування атмосфери толерантності». Учасниками заходу стали історики, журналісти, представники національних громад Дніпра.

3 лютого 2019 р. до Музею «Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні» та інституту «Ткума» вже вчергове завітав білоруський кінорежисер Юрій Горульов, у творчому доробку якого – десятки документальних фільмів.

30 января Музей «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Чеської республіки Радек Матула. У листопаді минулого року, коли ми спільно з чеськими партнерами відкривали виставку «За нашу і вашу свободу 1968–2018 років», присвячену 50-річчю виступів дисидентів на захист Празької весни, пан Посол висловив сподівання побувати у Музеї Голокосту з більш тривалим візитом – і сьогодні така можливість з’явилася. Екскурсію Музеєм провів керівник наукового відділу д-р Денис Шаталов, який познайомив шановних гостей з історією та концепцією Музею та основними експозиціями.