Свіжий номер

ДОСЛІДЖЕННЯ

Рената Ганинець. ПОВЕРТАЮЧИ ПАМ’ЯТЬ ДО ПЛАШУВА

Олександр Давлєтов. ВІД МАЛЕНЬКОЇ ДІВЧИНКИ ДО СПРАВЖНЬОЇ ФРАУ: ЕТАПИ СТАНОВЛЕННЯ НІМЕЦЬКОЇ ЖІНКИ В ТОТАЛІТАРНОМУ СУСПІЛЬСТВІ ТРЕТЬОГО РАЙХУ (АНТИСЕМІТСЬКИЙ АСПЕКТ)

Александр Круглов. НЕЕВРЕЙСКИЕ ЖЕРТВЫ НАЦИЗМА В КИЕВЕ В 1941–1943 гг.

ДЖЕРЕЛА

Валентин Рибалка. АБЕРАЦІЯ ЕТНОПОЛІТИЧНИХ КООРДИНАТ У ЧАСИ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ: ПРИКЛАД ДІТЕЙ ОКУПОВАНОГО ДНІПРОПЕТРОВСЬКА, 1941–1943 рр.

РЕЦЕНЗІЇ ТА ОГЛЯДИ

Єгор Врадій. «ЗНАЙ, ЩО ТИ СИН ЄВРЕЙСЬКОГО НАРОДУ»: ЄВРЕЙСЬКА СЛУЖБА ПОРЯДКУ ТА ЇЇ ОБРАЗИ В КНИЗІ PERSON K. POLICJANCI WIZERUNEK ŻYDOWSKIEJ SŁUŻBY PORZĄDKOWEJ W GETCIE WARSZAWSKIM. ŻYDOWSKI INSTYTUT HISTORYCZNY IM. EMANUELA RINGELBLUMA. WARSZAWA, 2018. 294 S.

Віталій Пономарьов. ОГЛЯД УКРАЇНОМОВНОГО ПЕРЕКЛАДУ МОНОГРАФІЇ АДАМА ДЖОНСА. ГЕНОЦИД: ВСТУП ДО ГЛОБАЛЬНОЇ ІСТОРІЇ. КИЇВ: ДУХ І ЛІТЕРА, 2020. 696 с.

ПЕРЕКЛАДИ

Наталія Алексюн. ЇЖА, ГРОШІ ТА БАРТЕР У ЛЬВІВСЬКОМУ ГЕТТО, СХІДНА ГАЛИЧИНА

ХРОНІКА

Марина Стрільчук. ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КРУГЛИЙ СТІЛ «УКРАЇНА ТА НІМЕЧЧИНА У СВІТОВИХ ВІЙНАХ: ОБРАЗИ ТА ПІДХОДИ ДО ПОЛІТИКИ ПАМ’ЯТІ»; «МОСТИ ПАМ’ЯТІ: СУЧАСНА УКРАЇНСЬКО-НІМЕЦЬКА ДИСКУСІЯ ПРО ДРУГУ СВІТОВУ ВІЙНУ ТА ГОЛОКОСТ»

Ірина Радченко. МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ-ВЕБІНАР «ПАМ’ЯТАЮЧИ МИНУЛЕ: НАПИСАННЯ НАУКОВИХ РОБІТ ТА ВИКЛАДАННЯ ІСТОРІЇ ГОЛОКОСТУ В НАШІ ДНІ»