Категорія: Мультимедіа
Видавництво: «Розумники»
Бібліотека: Публікації Ткуми
Місто: Дніпропетровськ
Рік: 2015

Перегляди: 3128

  5 / 1
- +  

Опис

«Всесвітня історія. 11 клас. Частина 1. Друга світова війна» - це сучасний інтерактивний навчальний засіб, який є першою частиною мультимедійного навчального комплекту дисків для 11 класу з всесвітньої історії. Підручник присвячений історії Другої світової війни та складається з п’яти розділів, що висвітлюють  за хронологією перебіг та зміст подій. Особлива увага приділяється встановленому нацистською Німеччиною та її союзниками «новому порядку» та Голокосту на окупованих територіях.

Зміст підручника відповідає навчальній програмі з всесвітньої історії Міністерства освіти і науки України та супроводжується різноманітними мультимедійними засобами, а саме: дикторський супровід, кадри кінохроніки, фото, карти, ілюстрації.  Для перевірки знань передбачені контрольні запитання та завдання, тести.

Застосування сучасних технологій при викладанні навчального матеріалу, використання фрагментів історичних документів, довідкова та додаткова інформація, словник термінів спрямовані на формування інтересу учнів до історії та підвищення ефективності навчання.