Педагогічні семінари для вчителів Миколаївщини

22 березня у Миколаєві пройшло кілька освітніх заходів, організованих Українським інститутом вивчення Голокосту «Ткума» за підтримки Міністерства освіти і науки України. На базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний педагогічний семінар, присвячений методам викладання історії Другої світової війни і Голокосту.

Директор Інституту «Ткума» та Музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» д-р Ігор Щупак виступив із лекцією, присвяченою історії Голокосту в контексті Другої світової війни, та особливостям викладання цієї теми на шкільних уроках історії.

Ще однією темою, яка розглядалася під час роботи семінару, стало реформування сучасної системи шкільної освіти України. Були порушені питання про необхідність оновлення загальноосвітніх програм з вивчення всесвітньої історії та історії України у середніх загальноосвітніх закладах.

Того ж дня у середній школі №19 відбувся міський педагогічний семінар для вчителів історії Миколаєва. Місцеві освітяни одними з перших отримали можливість познайомитися з новим підручником д-ра Ігоря Щупака з всесвітньої історії для учнів 9-их класів та більше дізнатися про новітні методики викладання історії у школах.

Продовжилася робота обох семінарів презентацією освітніх проектів та нових наукових та навчально-методичних видань Інституту «Ткума», яку провела координатор освітніх програм Ірина Піскарьова.