Інститут "Ткума" провів освітні заходи у Кропивницькому

 04-05 квітня у місті Кропивницькому відбулися педагогічні семінари та інтерактивні заняття для вчителів та учнів шкіл, які були організовані Інститутом «Ткума» і Музеєм «Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні» з історії Другої світової війни та Голокосту.

У співробітництві з Кіровоградським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти були організовані семінари для вчителів історії шкіл Кіровоградської області, міста Кропивницького та освітян Кропивницького району. Директор Інституту «Ткума» та Музею Голокосту д-р Ігор Щупак провів лекції-бесіди з історії Другої світової війни та Голокосту і проблем реформи сучасної історичної освіти. «Приємно було зустрітися зі вчителями, які нещодавно приїжджали до нашого Інституту «Ткума» і Музею Голокосту в Дніпро. Ми говорили про проблеми війни і Голокосту, нові програми і підручники», – зазначив лектор.

З д-ром Ігорем Щупаком мали також змогу поспілкуватись учні 11 класу однієї з місцевих шкіл. Майбутнім випускникам було проведено урок з історії Голокосту та питань толерантності.

Для учнів молодших класів заняття з толерантності проводила координатор освітніх програм Інституту «Ткума» Ірина Піскарьова. А старшокласники, завдяки мобільній виставці, яку провів науковий співробітник Валентин Рибалка, отримали змогу наочно уявити трагічну історію Голокосту.