Міжнародний освітній семінар для українських вчителів у Кракові

07–08 серпня у Кракові проходив міжнародний освітній семінар для освітян, організований Українським інститутом вивчення Голокосту «Ткума» спільно з  Єврейським Музеєм Галіція.

Головним завданням семінару стало покращення навичок українських вчителів у викладанні історії Другої світової війни та Голокосту. Саме тому програма включала у себе низку різноманітних заходів, направлених на краще усвідомлення історії знищення єврейського населення Європи. Освітня частина семінару проходила на базі Єврейського Музею Галіція, де учасники мали змогу зустрітися з музейними співробітниками, відповідальними за освітні програми, та обговорити різноманітні стратегії навчання учнів та студентів історії Другої світової війни та Голокосту.

Насиченою була й екскурсійна програма. Українські педагоги мали змогу прогулятися старовинною єврейською дільницею Кажімеж, побачити будівлі двох старовинних синагог, а також відвідати старий єврейський цвинтар. У рамках семінару освітяни також відвідали музей «Фабрика Оскара Шиндлера» та побачили територію колишнього єврейського гетто.