Відкриття виставки художніх творів Давида і Олександра Пілко

24 травня у Музеї «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» відбулася акція на згадку дніпровських майстрів пензля – Давида і Олександра Пілко.

Автору цієї акції, Алексу Висоцькому, пощастило довго і плідно товаришувати з обома – сином та батьком. В рамках акції в залах Музею експонуються твори, етюди, фотоматеріали і батька, і сина. Також виставлені декілька творів Алекса Висоцького, зокрема композиція «Чай Висоцького та цукор Бродського».

 

На відкритті виставки виступили науковий співробітник Українського інституту вивчення Голокосту "Ткума" д-р Олена Іщенко, член опікунської ради єврейської громади м. Дніпра Григорій Фалькович, заступник директора Дніпропетровського художнього музею Сергій Несмачний, голова прес-служби дніпровської єврейської громади Олег Ростовцев, редактор газети «Шабат Шалом» Естер Тахтеріна. Гості виставки говорили про мистецькі традиції Дніпра, його художню школу, творче середовище міста.

Акція відбулася за підтримці друзів Давида і Олександра Пілко, Григорія Фальковича та Михайла Рябого, під патронатом Музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні».