Пам’ятний вечір, присвячений Вадиму Сидуру

27 червня у Музеї українського живопису, спільно зі Школою сучасного образотворчого мистецтва та дизайну ім. Вадима Сидура та Музеєм «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» пройшов вечір пам’яті Вадима Сидура, видатного скульптора, графіка, живописця, поета. 

На заході були присутні керівник Художньої ради при міському голові Дніпра, голова Міжнародного благодійного фонду "Культурна столиця" Григорій Гельфер, письменник, дослідник біографії В. Сидура Володимир Платонов та звичайні дніпряни, небайдужі до творчості видатної постаті, уродженця нашого міста. Музей «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» представляв заступних директора з наукової роботи д-р Єгор Врадій. Організатором і головним координатором вечора пам'яті виступила директор Школи сучасного образотворчого мистецтва та дизайну ім. Вадима Сидура, заслужений працівник культури України Людмила Тверська.

 На вечорі пам'яті відбулась презентація альбому репродукцій вибраних графічних творів В. Сидура, наданих німецьким вченим, славістом, професором Карлом Аймермахером. Публікація альбому стала можливою за підтримки проекту "Культурна столиця". Детальніше з альбомом можна ознайомитись у бібліотеці Музею Голокосту.

У залі, де проходив вечір, були розвішані фотографії Вадима Сидура, а також фоторепродукції його робіт. Частину примірників для тимчасового експонування було надано Музеєм Голокосту з власних фондів.

Отож, усі бажаючі мали змогу ознайомитися більш детально з творчістю Вадима Сидура - автора понад 500 скульптур, 1000 гравюр, малюнків та інших робіт, які становлять собою цілу епоху у мистецтві другої половини ХХ ст.