Літні студії МАН

30 червня та 2 липня на базі Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума» та Музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» пройшли Літні студії Дніпровського відділення Малої академії наук. Під час занять, які вже стали традиційними, школярі отримують можливість працювати з фондами Музею Голокосту, консультуватися з науковими співробітниками Інституту та Музею, зустрічатися з провідними українськими та зарубіжними науковцями.

Учасники цьогорічних дводенних освітніх заходів мали насичену програму заходів. Школярі середніх загальноосвітніх шкіл Дніпропетровської області відвідали Музей Голокосту, екскурсію яким провів науковий співробітник Музею Валентин Рибалка.

Після екскурсії директор Інституту «Ткума» та Музею Голокосту д-р Ігор Щупак провів для МАНівців інтерактивну лекцію з методики написання науково-дослідницьких робіт. Під час заняття учні дізнавалися, з чого слід розпочинати власне дослідження, які теми краще обирати, як працювати з історичними джерелами. Лекція викликала зацікавлення та жваве обговорення серед присутніх.

З ентузіазмом учасники літніх студій зустріли ще одне заняття, яке організували головний хранитель Музею Голокосту Людмила Сандул та керівних освітнього відділу Інституту «Ткума» Ірина Піскарьова. Учні отримали можливість побачити матеріали, які зберігаються у фондах Музею Голокосту та створити власні міні-експозиції, присвячені історії Другої світової війни і Голокосту та долі окремих особистостей під час тих трагічних подій.