Музейно-освітній урок для школярів із Сум

Все більшої популярності набирають музейні уроки, які проводять співробітники Інституту «Ткума» та Музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» для школярів. До участі у таких уроках долучають своїх учнів вчителі не тільки з Дніпропетровська.

15 грудня з візитом до Музею завітали учні 6–10 класів з м. Суми. Ознайомчу екскурсію для них провели наукові співробітники Інституту «Ткума» та Музею Голокосту Дільфуза Глущенко та Тетяна Селютіна.

Ірина Піскарьова, керівник освітніх програм Інституту «Ткума», організувала для школярів інтерактивне заняття. У ході інтерактивного заняття учні дізнавалися нові цікаві факти з історії та культури єврейського народу в Україні, ділились враженнями від музейної експозиції та актуалізували знання з історії Другої світової війни, Голокосту та інших геноцидів; формулювали своє розуміння толерантності.

Для учнів співробітники Інституту «Ткума» та Музею Голокосту організували екскурсію містом. Науковий співробітник Валентин Рибалка розповів цікаві факти з історії Дніпропетровська. Під час екскурсії школярі відвідали парк ім. Ю. Гагаріна, де знаходиться пам’ятник жертвам Голокосту. Саме там у жовтні 1941 р. було знищено більше ніж 11 тисяч євреїв. На знак пам’яті про тих людей учні поклали до пам’ятника квіти та каміння – за єврейською традицією.