Музейний урок для школярів із Запоріжжя

5 квітня на базі Музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» відбувся музейно-освітній урок для учнів десятих класів Багатопрофільного ліцею № 99 м. Запоріжжя. Приїзд школярів до Дніпропетровська відбувся за ініціативи вчителя історії ліцею Наталі Василівни Діордієвої та за підтримки Музею Голокосту та Інституту «Ткума».

Метою візиту школярів було поглиблення знань з історії нацизму, нацистської диктатури та її наслідків для Європи. Саме тому під час екскурсії наукові співробітники Музею Голокосту Дільфуза Глущенко та д-р Єгор Врадій акцентували увагу на тих експозиціях, мова в яких йде про виникнення нацистської ідеології та її антисемітську спрямованість. Особливе зацікавлення учнів викликала зала, присвячена історії створення та функціонування молодіжної організації «Гітлерюгенд», яка передана унікальними експонатами та кадрами кінохроніки.

Також гості із Запоріжжя мали змогу ознайомитися з виставкою «Українська Друга світова», яка нещодавно була відкрита у Музеї Голокосту.